OÜ Citysec

Magtech

Laskemoon

Alates selle loomisest 1990. aastal on Magtechist saanud üks edukamaid laskemoonabrände maailmas, ehitades oma mainet kvaliteedile, järjepidevusele ja töökindlusele. Sportlaskmisest kuni enesekaitseni, aga ka taktikaliste ja riigikaitse struktuurideni – Magtech pakub laia valikut tooteid igaks eesmärgiks.

Magtech on CBC Global Ammunition liige, mis kuulub laskemoonasektoris rahvusvaheliselt tegutsevate ettevõtete rühma: CBC Brazil, Magtech Ammunition USA, MEN Germany ja Sellier & Bellot Tšehhi Vabariik. Üheskoos moodustab see strateegiline liit maailma ühe suurima laskemoonaettevõtte, millel on kokku rohkem kui 300-aastane kogemus väikese ja keskmise kaliibri tootmise alal. Eksport toimub enam kui 100 riiki, mis vastab sõjaväe-, õiguskaitse- ja kaubandusturgude vajadustele. Üheskoos töötab CBC Global Ammunition operatsioonides enam kui 3500 kvalifitseeritud töötajat ja toodetakse igal aastal üle 1,5 miljardi padruni.

Kõige popuplaarsemad kaliibrid leiad ka meie Citysec poeosast mis asub SeiklusPro – Mustamäe tee 24, Tallinn. Veebipoes laskemoona müüki ei toimu, kuid allpool olevalt ankeedilt saate teha pärgingu koguse ja hindade kohta

Püstolile:
9X19MM / 38 SPL / 40 S&W / 357 MAG / 44 REM MAG / 44 S&W SPL / 454 CASULL / 25 AUTO

Püssile:
.308 WIN / .223 REM / 22 LR

Tule tutvu valitud toodetega Mustamäe tee 24, Tallinn SeiklusPro poes, või saada meile päring alloleva ankeedi kaudu. Vastame Teile esimesel võimalusel!