San Tactical

Breaching

SAN Ltd on 1995. aastal asutatud eraettevõte. Keskendutakse projekteerimisele, tootmisele, inseneritööle ja projektijuhtimisele. Tehased töötavad kõrgeimate ülemaailmsete standardite AS9100 ja ISO 9001 kohaselt, omades teadmisi hüdrauliliste, mehaaniliste, toitesüsteemide (APU) ja süsteemide integreerimise valdkonnas.

SAN Ltd on ekspert lahingu-, otsingu- ja päästevaldkonnas; Viimase 15 aasta jooksul on nad arendanud ja täiendanud oma maailma juhtivaid elektrohüdraulilisi taktikalisi murdmissüsteeme.

Nende taktikalised sissetungimisvahenid sisaldavad uuenduslikke tehnoloogiaid, mis põhinevad kergetel materjalidel, võimaldades ühel kasutajal kergelt kaasas kanda ja käsitseda võimsat tööriistakomplekti. See võimaldab tippkiirusel mis tahes ehitisse sisse murda.
Tänaseks on San Ltd lisaks politsei- ja tuletõrje üksustele ka IDF-i (Iisraeli kaitseväe) sektori suurim tarnija. Lisaks kasutavad nende tööriistu Põhja- ja Ladina-Ameerika, Euroopa, Aasia, Austraalia ja Aafrika eriüksuste üksused.
Vahendite lahendused on loodud lõppkasutajate enda poolt, tänu millele teatakse, et nende taktikalised sissemurdmislahendused pakuvad politsei- ja HLS-i üksuste, tuletõrje ja päästemeeskondade, sõjaväe- ja eriüksuste jaoks suurt uuendust multifunktsionaalsuse, kaalu, disaini ja Kiiruse osas.

San Ltd portfooliost leiad:

  • Taktikalised sissemurdmisvahendid
  • Harjutusvahendid
  • Spetsiaalselt disainitud seljakotid
  • Hüdraulilised lahendused
  • Aksesssuaarid
  • Koolitused

Tule tutvu valitud toodetega Mustamäe tee 24, Tallinn SeiklusPro poes, või saada meile päring alloleva ankeedi kaudu. Vastame Teile esimesel võimalusel!