OÜ Citysec

Vega Holster

Kabuurid

Vega Hosteri lugu on lugu Itaalia ettevõttest, mis on sündinud oma asutajate pühendumisest ning arenenud läbi koostöö ja pideva uuenemise. See kõik sai alguse tootmiseksperdi Lio Toschi initsiatiivist, kes asutas 1992. aastal koos oma naise Giovanna Follati ja poja Francescoga Vega Holsteri eesmärgiga toota politseile kvaliteetseid kabuure ja tarvikuid. Teostuseni jõuti juba järgmisel aastal Pisa provintsi väikeses laboris, kus valmistama hakati esimesi tooteid.

Tänu tootmis- ja kommertsmeeskonna tõsidusele ja efektiivsusele, materjalide ja toodete kvaliteedile on Vega Holster lühikese ajaga kehtestanud end sektori ühe hinnatuima referentsbrändina, saavutades liidrikoha riigi turul ja seda hiljem ka rahvusvaheliselt.
Tänapäeval on Vega Holster edukas ettevõte, millel on suur hulk motiveeritud ja koolitatud töötajaid ja koostööpartnereid, üle 6000 ruutmeetri kontorites korraldatud kinnisvara, tipptasemel masinate ja tööriistadega laborid. Tänu sellele organisatsioonile on aastane toodang saavutanud olulised mahud ja saadetised laienevad kõigile kontinentidele.

 

Tule tutvu valitud toodetega Mustamäe tee 24, Tallinn SeiklusPro poes, või saada meile päring alloleva ankeedi kaudu. Vastame Teile esimesel võimalusel!