Blaser

Relvad

Kirest sündinud

Jahipidamine on inimkonna üks vanemaid kirgi. Meie, jahimehed, peame end aga pidevalt uuteks väljakutseteks varustama. See on võimalik ainult tänu uuendustele ja inimestele, kes seda kirega juhivad.

Partnerlusest

Juhtiva teerajana oleme rahvusvahelise jahirelvatööstust liikumapanev jõud. Nende 50-aastane kogemus on teravdanud Blaseri meeli mõistlike tehnoloogiliste edusammude suunas. Siiski ei kaota nad kunagi silmist oma eetilist kohustust.

Entusiasmist

Blaseri töötajad jagavad entusiasmi jahipidamise vallas, kuid neil on ka lai valik muid andeid. Selline isiksuste mitmekesisus, oskuste võrgustik ja rõõm koostöö tegemises on nende suurimad edutegurid.

Pöörates tähelepanu detailidele

Blaser püüdleb tipptaseme poole kõikides projekteerimise ja valmistamise etappides. Kuid tõeline täiuslikkus tekib ainult kirega, mis annab nende jahirelvadele oma iseloomu. Innovatsioon koos tundliku disainiga on ajatu relvadisaini valem.

 

Bolt Action Rifle – R8

Ainulaadne igas mõttes

Nagu igal ühel on oma jahipidamise viis, on ka jahimeeste eelistused oma vintpüssidele. Öelda, et R8 on lihtsalt vintpüss, on sajandi alahinnang. Rohkem kui ’’lihtsalt vintpüss’’ on platvorm, mis võimaldab paindlikkust kaliibrite vahetamisel, pakkudes samal ajal ergonoomilist täiuslikkust kaba disainis ja ületamatut päästikule vajutamise tunnetust.

 

R8 Ultimate

(kliki pildile)

 

R8 Special 

(kliki pildile)

 

 

 

Tule tutvu valitud toodetega Mustamäe tee 24, Tallinn SeiklusPro poes, või saada meile päring alloleva ankeedi kaudu. Vastame Teile esimesel võimalusel!